top of page
2.png

USŁUGI

Usługi: Witaj
Projekt bez tytułu (2).png

Szkolenia z LinkedIn

Jestem headhunterem, dlatego też wiem, jak researcherzy przeszukują LinkedIn w poszukiwaniu kandydatów.

Pomogę Ci przeanalizować Twój profil oraz dostosować go w taki sposób, aby headhunterzy pisali do Ciebie z ofertami pracy. Stworzę dla Ciebie grafikę w tle i pomogę dostosować zdjęcie profilowe.

Opowiem jak wykorzystać LinkedIn do rozbudowy sieci kontaktów i pozyskiwania nowych klientów.

Chcesz umówić się na darmową konsultację online, na której powiem Ci co przygotować na nasze spotkanie i dokładnie opowiem jak mogę Ci pomóc? Napisz do mnie na pisarekadrianna@gmail.com

Strategia marketingowa + Content

Tworzę strategie marketingowe dostosowane do strategii biznesowych firmy. Komunikacją, którą tworzę jest spójna i szerzona dzięki różnym kanałom. Specjalizuję się w marketingu B2B.

Dzięki spójnym i regularnym działaniom oraz nieszablonowym pomysłom (growth hacking) optymalizuję i zmieniam (wyniki) na lepsze.

- Tworzenie artykułów blogowych;

- Tworzenie oraz publikacja postów, dostosowanie postów do różnych social mediów, tworzenie grafiki do postów, opracowanie kalendarza oraz harmonogramu postów;

- Tworzenie e-booków oraz raportów wraz z przedstawieniem graficznym lub przekład gotowych treści w wersję graficzną raportu (chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę z materiałami do pobrania)

Napisz do mnie czego potrzebujesz na pisarekadrianna@gmail.com i umówimy się na rozmowę w celu omówienia szczegółów.

Chcesz zobaczyć portfolio stworzonych przeze mnie artykułów bądź też profili firmowych na LI? Napisz.

Projekt bez tytułu.png
Projekt bez tytułu (3).png

Komunikacja firmy na LinkedIn

Gdy Twój klient przyjeżdża do siedziby Twojej firmy, to widzi budynek, widzi biuro, pracowników, jak duża jest Twoja firma i co sobą reprezentuje.


A co widzi klient, który szuka Twojej firmy w internecie?

Odpowiedni opis firmy i kilka postów reprezentacyjnych na LinkedIn będą świetną wizytówką Twojej firmy, a prowadzenie stałej komunikacji i regularne publikacje pozwolą Ci pozyskać więcej klientów.

Chcesz umówić się na konsultację online, na której pomogę opracować Ci strategię komunikacji i zaplanować posty oraz stworzyć podstawowe grafiki? A może interesuję Cię stała współpraca w zakresie rozbudowywania profilu? Napisz do mnie na pisarekadrianna@gmail.com

Employer branding

Wykreuj razem ze mną wizerunek pożądanego pracodawcy. Dostosuj ogłoszenia o pracę do wszystkich pokoleń, przeanalizuj jak Twoja firma komunikuje się i jak to wpływa na jej postrzeganie nie tylko przez klientów, ale również przez potencjalnych pracowników.

Chcesz umówić się na darmową konsultację online, na której opowiem jak mogę pomóc Twojej firmie? Napisz do mnie na pisarekadrianna@gmail.com

Projekt bez tytułu (4).png
Usługi: Usługi
Usługi: Opinie

Chciałbym bardzo podziękować za zorganizowanie wspaniałego i profesjonalnego spotkania z narzędziami na Lindkedin dla grupy słuchaczy studiów podyplomowych Zarzadzanie projektami. Twoja inicjatywa i zaangażowanie znacznie ułatwiły nam poznanie narzędzi rekrutera i sposobów ich użytkowania w praktyce poszukiwania pracy. Doceniam inicjatywę, która przełoży się na sukcesy studiujących na @Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Dziękuję jeszcze raz!

Katarzyna Kasperek

bottom of page